Pelēks IGLU bumbu baseins XXL (3mx4m) ar trepēm, slidkalniņu un 8000 bumbiņām

Peleks-IGLU-bumbu-baseinsIGLU-XXL-baseinsXXL-Iglu-bumbu-baseins-1XXL-Iglu-bumbu-baseins-2XXL-Iglu-bumbu-baseins-3XXL-Iglu-bumbu-baseins-4XXL-Iglu-bumbu-baseins-5XXL-Iglu-bumbu-baseins-6XXL-Iglu-bumbu-baseins-7
Latvijā lielākais izbraukuma bumbu baseins! Bumbu istaba Jums vēlamā pasākumā, vietā un laikā!

Šis lielais,dziļais bumbu baseins būs ideāli piemērots publiskiem, koorporatīviem pasākumiem, kā arī vērienīgām privātām ballītēm. Baseinā vienlaicīgi var atrasties ļoti liels skaits bērni un arī pieaugušie.

Meties kopā ar bērniem jautrībā, smieklos un bumbu sagādātajā priekā!

Bumbu baseina XXL izmēri: 3m x 4m, augstums 0.6m. Bumbu skaits: 8000 gab. (8cm), Bumbu krāsa pēc izvēles – bumbu mix “Mākoņos” (tirkīz zilas+baltas+dzeltenas) vai mix “Desers” (tirkīz zilas+baltas+rozā).

Skaistais bumbu baseins būs lielisks bērnu un/vai pieaugušo ballīšu aprīkojums jautrai un aktīvai laika pavadīšanai, kā arī ļoti pievilcīga vieta skaistām fotosesijām.

Bumbu baseinam komplektā nāk Iglu lielās trepes rāpošani, iekāpšanai baseinā un slidkalniņš šļūkšanai. Trepes ar slidkalniņu ir ar īpašu neslīdošu pamatni, kas nodrošina kluču stabilitāti rotaļu laikā.  Baseina apakša klāta ar mīsktiem Iglu matračiem, padarot bērniem rotaļas un lekšanu bumbās ipaši ērtu, mīkstu un drošu. Baseina malas ir 20 cm platas, uz kurām bērni var sēdēt, rāpot, kāpelēt un lekt bumbās.

Bumbu baseins ir lieliska bērnu ballīšu aktivitāte, kura aizrauj gan mazos, gan lielos. Bērni būs izpriecājušies, kamēr pieaugušie varēs baudīt mierpinu atpūtu svētkos un pasākumos.

Šis bumbu baseins piemērots privātām ballītēm, korporatīviem un publiskiem pasākumiem.

Lietojams gan iekštelpās, gan brīvā dabā. Lietot var gan bērni, gan pieaugušie


P-C – 200 € / 24h (publiskiem un koorporatīviem pasākumiem)
P-C – 200 € / 24h + nākamā diennakts par brīvu (privātiem pasākumiem)
Pk-Sv – 230 € / 24h (publiskiem un koorporatīviem pasākumiem)
Pk-Sv – 230 € / 24h + nākamā diennakts par brīvu (privātiem pasākumiem)

(Cenā iekļauta piegāde ar atrkacijas montāžu un demontāžu Rīgā un Pierīgā)