IGLU lielais bumbu baseins 2x2m ar trepēm, slidkalniņu un 2000 bumbiņām “OKEĀNS”

IGLU lielais bumbu baseins ar trepēm un slidkalniņuIglu baseins bumbu OkeānsIGLU mīkstais bumbu baseinsLielais Iglu bumbu baseins ar trepēm un slidkalniņuLielais IGLU bumbu baseins ar mīkstu pamatni
Lielais IGLU bumbu baseins ar trepēm, slidkalniņu un 2000 gab. (7cm) bumbiņām “OKEĀNS” būs lielisks bērnu ballīšu aprīkojums jautrai un aktīvai laika pavadīšanai. Bumbu baseinam var izvēlēties arī citas krāsas bumbiņas – bumbu mix “Zefīrs”, “Lavanda” vai krāsainās bumbiņas.

Bumbu baseina izmēri 2x2m, augstums 0.4m.

Bumbu baseinam komplektā nāk mīkstas, platas trepes rāpošani, iekāpšanai baseinā un slidkalniņš šļūkšanai skaistajā bumbu okeānā. Trepes ar slidkalniņu ir ar īpašu neslīdošu pamatni, kas nodrošina kluču stabilitāti rotaļu laikā. Baseina apakša klāta ar mīsktiem Iglu matračiem, padarot bērniem rotaļas un lekšanu bumbās ipaši ērtu, mīkstu un drošu. Baseina malas ir 20 cm platas, uz kurām bērni var sēdēt, rāpot, kāpelēt un lekt bumbās.

Bumbu baseins ir lieliska bērnu ballīšu aktivitāte un iecienīta rotaļu vieta. Lekšana, šļūkšana, slēpšanās un “peldēšanās” bumbu okēnā bērniem sagādās ļoti lielu prieku un aizrautību.

Šis bumbu baseins piemērots privātām ballītēm, korporatīviem un publiskiem pasākumiem.

Lietojams gan iekštelpās, gan brīvā dabā. Ieteicamais vecums līdz ~ 10 gadi


P-C – 60 € / 24h
Pk-Sv – 80 € / 24h
Katra nākamā diennakts – 50% *

* Atlaide piemērojama līdz 3 diennaktīm pēc kārtas