IGLU kluču lielais spēļu zonas komplekts ar lielo baseinu 2.4x2.4m un 2500 bumbiņām

IGLU kluču lielais spēļu zonas komplekts ar lielo baseinu un 2500 bumbiņāmIGLU kluču lielais spēļu zonas komplekts ar lielo baseinu un 2500 bumbiņāmIGLU kluču lielais spēļu zonas komplekts ar lielo baseinu un 2500 bumbiņām
Daudzfunkcionālais IGLU mīksto kluču spēļu zonas komplekts ir lielisks rotaļu laukumu aprīkojums un bērnu ballīšu aktivitāte. Tajā ietilpst:
  • Ļoti liels (2.4m x 2.4m x 0.5m), mīksts baseins ar 2500 gab. (8cm) krasainām bumbiņām, trepēm iekāpšanai un slidkalniņu šļūkšanai bumbās. Baseina apakša klāta ar mīkstiem Iglu matračiem, padarot bērniem rotaļas un lekšanu bumbās īpaši ērtu un mīkstu. Baseina malas ir 20 cm platas, uz kurām bērni var sēdēt, rāpot, kāpelēt un lekt bumbās. Bumbu baseins ir bērnu iecienītākā rotaļu vieta un ballīšu aktivitāte.
  • Kluču komplekti rāpošanai, līšanai, šļūkšanai, kāpšanai un mazo šķēršu pārvarēšani, kas veicinās fiziskās aktivitātes. Ar Iglu klučiem bērni var veidot dažādas šķēršļu joslas ar plašām grūtības pakāpēm, veicinot iztēli un radošumu.
  • Mazo kluču komplekts būvēšanai, attīstot bērnam iztēli, loģiku un radošumu.
  • Šūpuļzirdziņš “Mašīnīte” aktivitātēm, jautrībai un priekam.
  • Lielie, multifunkcionālie kluči aktivitātēm. Lielo formu komplekts ir lieliski piemērots dažādu jautru aktivitāšu izveidei ar dažādiem šķēršļiem, lai bērni varētu skriet, rāpot, lekt, līst un rāpties.
Komplekts piemērots gan privātām ballītēm, gan koorporatīviem un publiskiem pasākumiem, jo ir liels un ļoti daudzfunkcionāls. Patiks gan maziem, gan lieliem, tādēļ tā ir ļoti laba izvēle pasākumam ar dažāda vecuma bērniem.

Lietojams gan iekštelpās, gan brīvā dabā. Ieteicamais vecums līdz ~ 10 gadi


P-C – 90 € / 24h
Pk-Sv – 110 € / 24h
(Cenā iekļauta piegāde ar atrakcijas uzstādīšanu, noņemšanu - Rīgā, Jūrmalā, Piņķos, Mārupes, Olaines, Ķekavas, Babītes nov.)

Katra nākamā diennakts – 50% *

* Atlaide piemērojama līdz 3 diennaktīm pēc kārtas