IGLU kluču lielais spēļu zonas komplekts ar lielo baseinu 2x2m un 2000 bumbiņām “OKEĀNS”

IGLU kluču lielais spēļu zonas komplekts ar lielo baseinu 2x2m un 2000 bumbiņām “OKEĀNS”Iglusoftblocks lielā spēļu zonaIGLU mīksto kluču kompelts ar lielo bumbu baseinuIglu baseins bumbu OkeānsIGLU lielā spēļu zonaLielais IGLU bumbu baseins ar mīkstu pamatni
Daudzfunkcionālais IGLU mīksto kluču spēļu zonas komplekts ir lielisks bērnu ballīšu aprīkojums jautrai un aktīvai laika pavadīšanai. Tajā ietilpst:
  • Ļoti liels (2m x 2m x 0.4m), mīksts baseins ar 2000 gab. (7cm) bumbiņām “Okeāns”,vai citas krāsas bumbiņām, pēc izvēles. Komplektā nāk platas trepes iekāpšanai un slidkalniņš jautrai šļūkšanai skaistajā bumbu okeānā. Trepes ar slidkalniņu ir ar īpašu neslīdošu pamatni. Baseina apakša klāta ar mīkstiem Iglu matračiem, padarot bērniem rotaļas un lekšanu bumbās īpaši ērtu un mīkstu. Baseina malas ir 20 cm platas, uz kurām bērni var sēdēt, rāpot, kāpelēt un lekt bumbās. Bumbu baseins ir bērnu iecienītākā rotaļu vieta un ballīšu aktivitāte.
  • Kluču komplekti rāpošanai, līšanai, šļūkšanai, kāpšanai un mazo šķēršu pārvarēšani, kas veicinās fiziskās aktivitātes. Ar Iglu klučiem bērni var veidot dažādas šķēršļu joslas ar plašām grūtības pakāpēm, veicinot iztēli un radošumu.
  • Dažādu formu un lielumu kluču komplekts mājiņas u.c. būvēšanai, attīstot bērnam iztēli, loģiku un radošumu.
  • Šūpuļzirdziņš “Mašīnīte” aktivitātēm, jautrībai un priekam.

Komplekts piemērots gan privātām ballītēm, gan koorporatīviem un publiskiem pasākumiem, jo ir liels un ļoti daudzfunkcionāls. Šī IGLU kluču spēlu zona patiks gan maziem, gan lieliem, tādēļ tā ir ļoti laba izvēle pasākumam ar dažāda vecuma bērniem.

Lietojams gan iekštelpās, gan brīvā dabā. Ieteicamais vecums līdz ~ 10 gadi


P-C – 80 € / 24h
Pk-Sv – 100 € / 24h
(Cenā iekļauta piegāde ar atrakcijas uzstādīšanu, noņemšanu - Rīgā, Jūrmalā, Piņķos, Mārupes, Olaines, Ķekavas, Babītes nov.)
Katra nākamā diennakts – 50% *

* Atlaide piemērojama līdz 3 diennaktīm pēc kārtas