Pelēks bumbu baseins ar 2000 gab. “ZEFĪRS”, “LAVANDA” vai “OKEĀNS” krāsu mix bumbiņām un zaļu slidkalniņu L

Pelēks bumbu baseins ar 2000 gab. “ZEFĪRS”, “LAVANDA” vai “OKEĀNS” krāsu mix bumbiņām un zaļu slidkalniņu LPelēks bumbu baseins ar 2000 gab. “ZEFĪRS”, “LAVANDA” vai “OKEĀNS” krāsu mix bumbiņām un zaļu slidkalniņu LPelēks bumbu baseins ar 2000 gab. “ZEFĪRS”, “LAVANDA” vai “OKEĀNS” krāsu mix bumbiņām un zaļu slidkalniņu LPelēks bumbu baseins ar 2000 gab. “ZEFĪRS”, “LAVANDA” vai “OKEĀNS” krāsu mix bumbiņām un zaļu slidkalniņu LPelēks bumbu baseins ar 2000 gab. “ZEFĪRS”, “LAVANDA” vai “OKEĀNS” krāsu mix bumbiņām un zaļu slidkalniņu L
Liels, ietilpīgs moduļu baseins SOFTY ar 2000 gab. “Zefīrs”, “Lavanda” vai “Okeāns” krāsu mix bumbiņām, pēc izvēles, un lielu slidkalniņu.
Izsmalcinātais bumbu baseins, komplektā ar ar lielo slidkalniņu, būs lieliska bērnu ballīšu aktivitāte, aizraujošai šļūkšanai un iezpriecām bumbās, kā arī brīnisķīgs inventārs skaistām fotosesijām.
SOFTY baseins ir mīksts, bērniem ērts, izgatavots no elpojoša materiāla.
Sastāv no muduļiem, to ir viegli salikt un izjaukt (ar rāvējslēdzējiem) un ērti pārvadāt vieglajā automašīnā, jo izjauktā veidā aizņem maz vietas.
Baseina apakša izgatavota no mīksta matrača, padarot bērniem rotaļas un lekšanu bumbās īpaši mīkstu, ērtu un drošu.
Komplektā liels, zaļš slidkalniņš ar 183 cm garu nobraucienu, tērauda rāmi un izturīgiem drošības rokturiem, lai bērns varētu ērti uzkāpt.
Piemērots bērniem no 3 gadu vecuma.
Baseina izmērs: diametrs 180 cm, augstums 45 cm.
Slidkalniņa izmērs: H 166 cm x L 192 cm

Lietojams gan iekštelpās, gan brīvā dabā. Ieteicamais vecums 3 – 7 gadi.


P-C – 60 € / 24h
Pk-Sv – 70 € / 24h
Katra nākamā diennakts – 50% *

* Atlaide piemērojama līdz 3 diennaktīm pēc kārtas